Události uplynulého týdne - Předpremiéra This Is Us a ten zbytek

10. září 2013 v 20:02 | Jaycee |  Diary
Je zajímavé jak mi dlouho trvá než se dohrabu k napsání jednoho článku. Chci toho tolik říct ale přitom si nedokážu říct: Tak a teď si sednu a prostě to napíši. Pokaždé to má taky jiný důvod že se k tomu nedostanu, oh je moc pozdě musím jít spát, udělám to zítra, nebo mě někdo vyruší, nevzpomenu si apod. Stejně to nikdo nečte ale i přesto bych se chtěla podělit o pár událostí minulého týdne.

V úterý mi kamarádka oznámila že vyhrála lístky na předpremiéru One Direction - This Is Us a že by mě ráda vzala sebou. Já samozřejmě šťastná jak blecha, ovšem do té doby než jsem si uvědomila že školu mám v den premiéry do 3 a premiéra začíná ve 4 a je vzádlena 126 kilometrů. A pak tu ještě byla mamka u které jsem přepokládala že s mým únikem ze školy nebude spokojená.

Ale jelikož mám úžasnou maminku tak ve středu jsem po 2 hodině seděla na cestě do Prahy, zdá se to být jedoduché ale nebylo. Měla jsem 20 minut na to se dostat přes město ve kterém mám školu, na nádraží a nasednou do vlaku. Nervy jsem měla již den před tím a nebylo to o moc lepší když jsem stála v naprosto narvaném autobuse který jel rychlostí šneka a čas letěl tak rychle, že jsem jen tak tak stihla doběhnout na nástupiště a nasednou do vlaku. S úlevou jsem pak přivítala kamarádku na další stanici a z vesele jsme pokračovaly do Prahy. Ovšem stále mě tížil ten pocit že budeme mít 45 minut na to dostat se z hlaváku na anděl včas. Vyrazily jsme z vlaku jak namydlený blesk, rychle si koupily jízdenky nasedly do metra, přesedly, pak šli kousek pěšky a najednou jsme byly v kině na Andělu kde se celá akce konala.
A názor na film? Úžasný! Ano, čekala jsem více protože na to že je kamery neustále pronásledují na každém kroku a jsou s nimi 24 hodin denně mi tam stále něco chybělo ale to by ten film měl 5 hodin a nacpat tak nabité 3 roky do jednoho filmu je zkrátka nemožné. Jednoduše se běžte podívat. Film mě natolik uchvátil a vyvedl z míry že při opouštění kina jsem chtěla jít na eskalátory které jedou nahoru, ne dolů ale tak stává se. Celou cestu domů jsem pak mluvily o tom jak úžasné to bylo, smály se, vyměňovaly si postřehy a smály se lidem v osobním vlaku který jel 5 minut vedle nás. (Nikdo nepochopí, to by jste tam musely být). Jsem ráda že to všechno vyšlo, vůbec jsem to totiž nečekala, protože když si něco naplánuji do takových detailů tak se mi často stává že to nevyjde.

Nechtějte po mě co jsem dělala ve čtvrtek protože si to jednoduše nepamatuji, každopádně v pátek jsem šla na film znovu a s tou samou kamarádkou.

Během týdne jsem si říkala že vám napíši tohle a tohle a nakonec se mi do hlavy nejvíce zarila středa a to co bylo okolo je rozmazené. Vím že víkend jsem strávila doma, a byla jsem sakra ráda že mám chvíli volno. Protože hned první týden nás učitele zapřáhli a to byl teprve rozjezd. Jsem unavená jako kdybych tam chodila 2 měsíce a vím že už to bude jenom horší.

Pokuď přežiji další dny v tom vězení a dokopu se k článku, určitě vám napíši moje nudné postřehy ze života, vy mi také můžete říct na oplátku něco zajímavého. Mějte se :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nataly ^^ Nataly ^^ | Web | 14. září 2013 v 20:59 | Reagovat

Ou páni, ono je aj film o One Direction? Hm, o takýchto veciach nemám veľmi prehľad, hoci 1D mám celkom rada. Sem-tam si vypočujem ich pesničky a aj chalani sú skvelí.. Takí exoti.. Možno by som si ten film pozrela :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama